• + 48 503 181 302

Rachunkowe Biuro Warszawa – Accteka jest niedużą, polską firmą księgową z siedzibą w Warszawie świadczącą pełną gamę usług księgowych oraz usługi audytorskie. Koncentrujemy się na przekształcaniu naszej pasji w biznes, dzięki czemu nasi klienci otrzymują spersonalizowane usługi od doświadczonych specjalistów księgowości. W ten sposób pomagamy zarządzać firmami i utrzymywać ich finanse w dobrej kondycji.

Używamy nowoczesnych systemów księgowości, opartych na rozwiązaniach online, ale także systemów tradycyjnych. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb klientów. Jeśli wybierają oni tradycyjny model usług księgowych, oparty na dokumentach papierowych, dostosowujemy się ściśle do ich potrzeb. Organizujemy odbiór dokumentów, a następnie wprowadzamy je do ewidencji księgowej lub podatkowej, aby pod koniec miesiąca wszystkie dokumenty zwrócić.

Pracujemy również na systemach księgowych dostarczanych bezpośrednio przez klientów. Nasze doświadczenie w świadczeniu usług księgowych pozwala nam pracować na wielu systemach księgowych.